Znajdź swoją drogę ninja...!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Caldil Habura

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Caldil
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Caldil


Liczba postów : 28
Registration date : 07/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Caldil
Natura Chakry: na razie nie mam pojęcia... (taa akurat...przyp.autora)
Yen: 10

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimePią Cze 13, 2008 8:15 pm

Imię:
Caldil (Naruto japońsko nie brzmi...)

Nazwisko/Klan:
Habura

Wiek:
11

Płeć:
Mężczyzna

Wygląd:
Caldil Habura 17949135
Wszyscy mówią ,iż wygląda staro ,ale to wszystko przez geny...


Wzrost:
1.57 cm

Waga:
32 kg

Grupa krwi:
AB

Urodziny:
25 kwiecień

Ranga:
Uczeń Akademii Wink

Charakter:
Samotnik

Postać z lekką przewagą pozytywizmu. Idzie własną drogą, nie lubi przebywać w dużym gronie, dlatego też woli misje jednoosobowe. Zwraca uwagę tylko na prawdziwych przyjaciół. Nie daje
się wykorzystać. Pomaga tym, którym chce. Zawsze walczy do końca.
Czasem poświęca się dla przyjaciół.

Historia Klanu:
Nazwa klanu -
Habura

Charakterystyka klanu –
Klan ten istniał prawię od początku Kiri-gakure.


Historia klanu -
Klan wywodził się z bardzo starych kolonii. Niektórzy mówią że to oni pierwsi zamieszkali nową Kiri. Klan Habura należał do najstarszych z klanów Konohy, ponieważ miał już prawie 300 lat. Miał... Pewnego dnia w nocy wpadł na posiadłość tajemnicza osoba. Zaczął od najstarszych. Więc najpierw zabił dziadków , następnie rodziców ,aż wreszcie padła kolej na dzieci. Był bezlitosny. Zabijał z zimną krwią. Lecz nie miał odwagi zabić Kazekami.

Ograniczenie więzów krwi –
Najstarsi potrafili łączyć się ze zwierzętami i przejmować nad nimi kontrolę. Ich domeną były ataki wodne i ogniste.

Techniki -
Fire Byukagen Caldil Habura 239.1 - w oczach pojawiają się małe płomyki ognia ,wtedy wszystkie działania stają się szybsze ,mózg zaczyna jeszcze sprawniej funkcjonować. Ale to tylko chwilowe ,po dłuższym użytkowaniu można umrzeć... Optymalny czas używania - 30 min.

Nehan Shouja no Jutsu - technika polega na tym, że ludzie znajdujący się w pobliżu robią się senni, a następnie zasypiają. Działanie techniki można zniwelować po przez zastosowanie techniki Kaii – rozproszenie iluzji,

Narakumi no Jutsu - Technika polegająca na tym iż osoba, która wpadnie w tę iluzję widzi przerażające wizje,

Utsusemi no Jutsu - Technika polegająca na zmylenie wroga,która polega na emisji swojego głosu ze wszystkich stron,

Kokuangyo no Jutsu - Tworzy iluzje całkowitej ciemności.W takiej pułapce przeciwnik nie jest w stanie zablokować jakiegokolwiego ataku,

Jubaku Satsu - Technika polega na tym iż użytkownik znika a za przeciwnikiem pojawia się jakaś roślina która go związuje, dusząc go. Wtedy użytkownik może zadać cios,

Chakra Kyuin Jutsu - Technika pozwalająca przejąć fizyczną i duchową energię przeciwnika

Historia Postaci:
Młody szczupły czarnowłosy chłopak o zawsze niespokojnym wzroku. Jego klan dawno wymarł lecz on dorabiając sobie w innych rodzinach przeżył. Osobą która wybiła doszczętnie klan Habura był wysoki mężczyzna o nieznanym imieniu. Jego oczy miały zielony jak liście jabłoni w środku lata kolor. Nie wyróżniał się niczym szczególnym poza jednym... Znamieniem na wnętrzu lewej ręki. Miała ona kształt kropli płomienia. Rzadko kiedy bywał w domu. Zazwyczaj przebywał w domku na drzewie w samym środku lasu. Gdy się wścieka Jego źrenice zmieniają się w małe płomienie. Jego marzeniem jest to ,by stanąć w szeregach ANBU...


Nindo: Nawet jeśli wszystko złe ,to jest w tym ziarenko dobra...

Ekwipunek:
Rękawie z metalową płytką (30 Y)
2m łańcucha (80 Y)
10 senbon (80 Y)
10 Y

Techniki:
Bunshin no Jutsu,
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu.

Statystki:

Siła -5
Szybkość -6
Wytrzymałość -10
Kontrola Chakry -7
Zręczność -6

Jutsu

TaiJutsu -5
GenJutsu -5
NinJutsu -5
KenJutsu -5


Ostatnio zmieniony przez Caldil dnia Nie Cze 15, 2008 12:29 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Inseki Maiyo
Genin
Genin
Inseki Maiyo


Liczba postów : 250
Age : 30
GG : 13378544
Registration date : 31/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Inseki Maiyo
Natura Chakry:
Yen: 131yen

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimePią Cze 13, 2008 8:39 pm

Jak dla mnie imię Naruto brzmi japońsko, ale mniejsza Wink Moim zdaniem powinieneś jeszcze dać opisy tych technik, bądź jakieś wymyślić (Cross zdecyduje). No i nie podoba mi się ten Itachi, w dodatku z sharinganem, w stroju ANBU w wyglądzie. Jeśli nie znalazłeś innego avatara, wg. mnie mógłbyś przynajmniej opisać wygląd postaci Wink I powiedz mi, skoro Twoja postać ma 11 lat, jak w wieku 12 mogła się dowiedzieć o Kekkei Genkai? Skoro jeszcze ich nie ma? Mimo iż na to co teraz napiszę nie mam wpływu, myślę że jak na Ucznia Akademii wysuszanie całych zbiorników wodnych i przywoływanie deszczu to trochę za duża umiejętność kontroli Kekkei Genkai Wink Niech Admin zdecyduje. Co do reszty Caldil, jest spoko Smile
P.S Wiem że czepiam się szczegółów, i za to przepraszam. Po prostu byłem wyczulony na tym punkcie.
Powrót do góry Go down
http://www.ninjanarutorpg.mojeforum.net/
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimePią Cze 13, 2008 8:42 pm

Dobrze Ineski że piszesz. Po pierwsze, techniki.. Opisz je. Po drugie, zmień zdjęcie postaci. Historię popraw, ponieważ są tam niedociągnięcia i z tą wodą i deszczem... nie masz aktywowanego kekei Genkai, mógł to być przypadek ale nie taki wielki.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Inseki Maiyo
Genin
Genin
Inseki Maiyo


Liczba postów : 250
Age : 30
GG : 13378544
Registration date : 31/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Inseki Maiyo
Natura Chakry:
Yen: 131yen

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimeSob Cze 14, 2008 4:08 pm

No dobra. Twoja historia postaci bardziej mi przypomina charakterystykę, lecz nie będę się tego czepiał. Jest tylko sprawa tych jutsu, nie wiem czemu, ale wydaje mi się że do nowego klanu najlepszy by były nowe, własnoręcznie wymyślone jutsu. To tylko moja opinia. Jeśliby pominąć te dwie rzeczy, chyba jest spoko.
Powrót do góry Go down
http://www.ninjanarutorpg.mojeforum.net/
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimeSob Cze 14, 2008 4:58 pm

Po pierwsze : Wzrost i waga. 11 latek majaćy 1.90 cm i ważący 52 kg? Buhahaha...

Jutsu...: Niech inni ocenią.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Hiroshi
Genin
Genin
Hiroshi


Liczba postów : 99
Registration date : 27/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Hiroshi Itaki
Natura Chakry:
Yen: 60

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimeSob Cze 14, 2008 5:21 pm

Popraw ta wagę i wzrost. A Jutsu to się już nie czepiajcie, nie chce wymyślać to jego sprawa. Oto moje zdanie ^^
Powrót do góry Go down
Caldil
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Caldil


Liczba postów : 28
Registration date : 07/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Caldil
Natura Chakry: na razie nie mam pojęcia... (taa akurat...przyp.autora)
Yen: 10

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimeSob Cze 14, 2008 5:23 pm

Poprawiłem...
Powrót do góry Go down
Hiroshi
Genin
Genin
Hiroshi


Liczba postów : 99
Registration date : 27/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Hiroshi Itaki
Natura Chakry:
Yen: 60

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimeSob Cze 14, 2008 7:06 pm

A Fire Byukagen to chyba jest czasowa technika? Tak? Bo przecież jak mózg wchodzi na wyższe obroty to w końcu kiedyś padnie przynajmniej mi się tak wydaje
Powrót do góry Go down
Caldil
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Caldil


Liczba postów : 28
Registration date : 07/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Caldil
Natura Chakry: na razie nie mam pojęcia... (taa akurat...przyp.autora)
Yen: 10

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:58 am

^^ zapomniałem dopisać ^^ już poprawiam... już!
Powrót do góry Go down
Hiroshi
Genin
Genin
Hiroshi


Liczba postów : 99
Registration date : 27/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Hiroshi Itaki
Natura Chakry:
Yen: 60

Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 12:13 pm

No już dobrze Akceptuje... Inseki będzie twoim MG tylko załóż domek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Caldil Habura Empty
PisanieTemat: Re: Caldil Habura   Caldil Habura Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Caldil Habura
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Caldil'a
» Kaln Habura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Znajdź swoją drogę ninja...! :: Dział Gracza :: Shinobi :: Zaakceptowane-
Skocz do: