Znajdź swoją drogę ninja...!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Posiadłość rodziny Luccich

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimeCzw Cze 19, 2008 11:39 pm

Jeden z największych domów, czy raczej wili w Kiri-gakure. Położona jest w luksusowej, zacisznej dzielnicy, często patrolowanej oraz sprzątanej przez siły porządkowej. Sama willa jest otoczona dość wysokim murem, a wokół niej chodzą często ochroniarze. Można do niej wejść właściwie przez główną bramę ub wejście boczne. Obydwa wejścia są bez przerwy monitorowane. Willa posiada duży ogród z okazami roślin z całego świata, które pielęgnuje trzech ogrodników. Oczywiście, tutaj również nie brakuje strażników. Dom jest zbudowany w barokowym stylu, podobnie jak ogród. Willa ma 2 piętra, 20 sypialni, 3 kuchnie, 2 jadalnie, 10 łazienek, 5 salonów, 8 pokoi gościnnych, 4 biura, 2 pokoje dla służby, bibliotekę, salę treningową, korytarze, piwnice z pełnym wyborem trunków oraz lochami (O_o). Poza piwnicą każdy pokój jest bogato ozdobiony malowidłami, rzeźbami, bronią oraz innymi dziełami sztuki. Mieszkają tutaj właściwe tylko członkowie rodziny Lucci (w tym Sankazoku, Califa, Kuro, Kaku i Rob) oraz zastęp służby (od tragarzy przez kucharzy po kamerdynerów). Pokój Roba znajduje się na pierwszym piętrze. W środku jest duże, bardzo wygodne łóżko z dębu, cedrowe biurko z krzesłem, mahoniowa szafka z ubraniami, marmurowe popiersie Sangoku, biblioteczka oraz stolik do herbaty z dwoma krzesłami. Na ścianie wisi pejzaż Kiri-gakure oraz skrzyżowane dwa bisento. Pokój posiada okno z widokiem na ogród.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 1:03 pm

Właśnie obudziłeś się, obudzony przez przebijające promienie słoneczne za mgły unoszącej się nad wioską. Kolejny dzień, widywania rodziny, z która tak nie rozmawiałeś zbyt wiele.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 2:35 pm

Otwieram powoli oczy. ~Kolejny dzień...~ Myślę, wstając z łóżka. Przylatuje do mnie mój gołąb Hattori dotychczas śpiący na popiersiu. Siada mi na ramieniu, a ja chwytam ubranie codzienne, po czym idę do łazienki, gdzie się myję. ~Zabawne, mimo że zapisano mnie do Akademii, nie czuję żadnych emocji.~ Po dokładnym umyciu się ubieram garnitur, zawiązuję starannie krawat, a następnie wychodzę z łazienki, kierując się do jadalni na śniadanie. Ignoruję większość ludzi, jedynie czasem spojrzę pogardliwie na służących.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 2:40 pm

Hattori ciągle był z toba, kiedy się ubierałeś przeniósł się na umywalkę kiedy ponownie wychodziłeś znów "usiadł" Ci na ramieniu. Nie spotkałeś nikogo po drodze do jadalni, było to trochę dziwne lecz nie interesowało Cię to zbytnio
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:02 pm

~Nikogo nie ma... służby też... Zresztą nieważne, pewnie ona zaspała.~ Myślę o służbie jak o kłopotliwych przedmiotach, po czym siadam na jednym stole w jadalni, a następnie czekam, aż przybędzie śniadanie. ~A co z rodziną? Zresztą co mnie to interesuje...~
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:05 pm

Czekałeś chyba z 30 minut, aż w końcu do jadalni wszedł ojciec nie zwracając na Ciebie uwagi. Poszedł do kuchni w której urzędowali służący.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:11 pm

Też nie zwracam na ojca uwagi, chociaż czuję przed nim respekt. ~Niemal każdy jego plan był zakończony sukcesem... Kiedy będzie to śniadanie?~ Mimo długiego czekania nie czuję jednak zniecierpliwienia, tylko pewne rozczarowanie służbą. ~Za lekko ich traktujemy... powinniśmy czasem dać im parę batów... może wtedy pójdą po rozum do głowy.~
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:14 pm

Ojciec wyszedł po chwili z talerzem kanapek który niósł do sypialni. Widocznie służba nie pracowała albo coś.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:22 pm

~Leniwi słabeusze...~ Wstaję, po czym idę do kuchni, a tam robię sobie kanapki ze serem i szynką, a Hattoriemu daje sam chleb. ~Powinniśmy takich zabić.~
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:29 pm

Zrobiłeś kanapki, nikt Ci w tym nie przeszkadzał. Nie wiedziałeś co było powodem nie pracowania służby ale dziwiło Cię to.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:36 pm

~Leniwe, bezużyteczne śmiecie.~ Komentuję "wolne" służby w myślach. ~Osobiście bym ich zabił, ale nie są warci mojego czasu...~ Zanoszę kanapki do jadalni, po czym zjadam je powoli. ~Coś dzisiaj jest dziwny dzień...~ Mimo wszystko coś mi świta w głowie. ~Tylko ojca widziałem... ale nie ma ani członków, ani służby. Co się dzieje?~ Zastanawiam się, kończąc posiłek.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:44 pm

Nic nie przychodziło Ci do głowy. Wolne? Dziwne to było, nigdy tak się nie działo.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 3:55 pm

Uznaję w końcu, że nie można zostawić tej sprawy niezbadanej. ~Zapytam się ojca.~ Idę w kierunku jego sypialni, po czym pukam do drzwi.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 8:40 pm

Ojciec odpowiedział Ci krótkim "Tak" po chwili. Kiedy otworzyłeś drzwi zobaczyłeś ojca który siedzi na łóżku jedząc kanapki i czytając jakiś zwój a matka spała w łóżku.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 9:02 pm

Ojcze... Kłaniam się z szacunkiem, lecz bez jakiś specjalnych uczuć. Dzisiaj nikogo nie ma... mógłbyś mi wyjaśnić, z jakiej to okazji? Pytam się jak zwykle pozbawionym emocji głosem.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 10:11 pm

-dałem im wolne...-Powiedział ojciec, a tobie to przeleciało przez głowę jak echo.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 10:16 pm

Wolne... a czy zasługiwali na wolne? Pytam się już bardziej chłodnym tonem.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 10:18 pm

Ojciec nawet na Ciebie nie patrzył lecz wiedziałeś że nie warto go denerowowac.
-A czy ty zasługujesz na miano mojego syna...?-Zapytał się ciebie takim samym tonem.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 10:21 pm

Dostrzegam rozdrażnienie ojca. Nic nie mówię tylko wychodzę, zamykając drzwi. ~Żałosny... nie obchodzi mnie to, czy myśli o mnie jako o synu... byleby nie myślał o mnie jako o słabeuszu.~ Odchodzę korytarzem na zewnątrz. Jedynym moim towarzyszem jest Hattori, który jak zwykle siedzi mi na ramieniu. Po wyjściu z rezydencji idę na spacer po Wiosce.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 10:32 pm

Szedłeś ulicami. Ludzie nie patrzyli na Ciebie, jak by w ogóle Cię nie widzieli.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 11:03 pm

Nie zwracam uwagi na to, że ludzie mnie ignorują, tylko szukam jakiegoś zacisznego miejsca, gdzie nikt nie będzie mi przeszkadzał oraz irytował (ze wskazaniem na to drugie). Najlepiej takiego, w które nikt nie przychodzi.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimePią Cze 20, 2008 11:04 pm

Doszedłeś na polanę w środku lasu, którą znalazłeś po godzinie czasu.
[pisz tam]
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimeSob Cze 21, 2008 5:57 pm

Przechodzę przez posiadłość, ignorując piękno ogrodu oraz bezcenne dzieła sztuki, po czym wchodzę do kuchni i otwieram lodówkę. Stamtąd biorę dwa kawałki kiełbasy, gotuję je, wyciągam 5 kromek chleba (2 daje Hattoriemu), a sam czekam na zagotowanie się kiełbasy, a następnie wyciągam ją z garnka i daje sobie na talerz. Z takim posiłkiem idę do jadalni, stawiam go na stole, po czym zjadam.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimeSob Cze 21, 2008 6:39 pm

Nikt Ci nie przeszkadzał, lecz w jadali ojciec siedział nad zwojami, lecz nie zwrócił na Ciebie uwagi. Zjadłeś smaczny obiad który sam sobie zrobiłeś.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Rob Lucci
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Rob Lucci


Liczba postów : 64
GG : 8796954
Registration date : 19/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Rob
Natura Chakry:
Yen: 20

Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitimeSob Cze 21, 2008 6:43 pm

Skoro ojciec nie zwrócił na mnie uwagi, ja też na niego nie, zwłaszcza bez powodu. Po obiedzie idę do swojego pokoju, gdzie kładę się na łóżku i robię sobie drzemkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posiadłość rodziny Luccich Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość rodziny Luccich   Posiadłość rodziny Luccich Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Posiadłość rodziny Luccich
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dom rodziny Cross'a
» Dom Hiroshiego i jego rodziny
» Klinika rodziny Kangofu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Znajdź swoją drogę ninja...! :: Kraj Wody :: Kiri Gakure :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do: