Znajdź swoją drogę ninja...!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mieszkanie Arashi

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 12:13 am

Niewielkie mieszkanie z 3 pokojami. Kiedyś dzieliła sie na 2 sypialnie matki i wspólna sypialnie rodzeństwa ale gdy dzieciaki dorastały chciały trochę prywatności. Matka z początku zgodziła się spać w salonie ale ostatecznie to miejsce zajął Arashi który przysiągł opiekować się matka i siostrą. Z niewielkim salonem łączona jest mała kuchnia. W mieszkaniu jest jeszcze tylko niewielka łazienka. Mieszkania w okolicy tego klanu wyglądają podobnie tylko najbogatsi żyją w wyższych standardach. Sam budynek jest a raczej był biały. Teraz widać na nim ślady po oszczerstwach pisanych farba na ścianach te których nie udało się zmyć. W okolicy nie ma nic ciekawego w końcu dzielnica ta jest na obrzeżach miasta.

Arashi meszka z siostra Mayą i Mamą Kejsą
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 12:24 am

Rozpoczynał się nowy dzień, dla Ciebie i dla wszystkich mieszkańców wioski. Wczorajszy dzień był dla Ciebie dosyć wykańczający, ponieważ pomagałeś siostrze w sprzątaniu niewielkiego mieszkania, poszedłeś z mamą na zakupy, do tego poszedłeś z siostrą chwilę pobiegać. niby tak mało, ale odczuwałeś to w swoich stawach. Spać położyłeś się późno, co spowodowało że zasnąłeś natychmiastowo. Obudziły Cię promienie słoneczne, który były rzadkością w tej wiosce. każdy taki dzień, wydawał sie dla każdego wyjątkowym, jakimś nadzwyczajnym w którym może stać sie coś niezwykłego. Prawda była taka, że nie różnił się od pozostałych, pochmurnych, zamglonych, z małym dodatkiem promieni słonecznych. Ogólnie wszędzie panowała cisza, na ulicach i w domu. Godzina była wczesna, przez co nie wyspałeś sie za bardzo. oczy prawie się nie otwierały, lecz z "siłą" ujrzałeś swój pokój. Swój, raczej wszystkich, ponieważ salon był ogólnie używany przez wszystkich.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 12:31 am

Mimo wszystko uznałem ze pora wstać i zrobić coś na śniadanie zanim wstanie siostra i mama.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 2:41 am

Ubrałeś się i ruszyłeś do kuchni, która nie była zbyt obszerna. Lodówka była pełna, ponieważ wczorajsze zakupy ją zapełniły. maiłeś prawie wszytko do wyboru.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 10:10 am

Wziąłem ser i pomidory by z tego zrobić kilka kanapek dla reszty rodziny. Gdy skończyłem wziąłem sobie 2 kanapki a resztę zostawiłem na stoliku. Gdy je zjadłem poszedłem się umyć.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:04 am

Przygotowałeś dosyć dużą ilość tych kanapek, dla rodziny. Skierowałeś się do łazienki, która okazałą się zamknięta.
-Zajęta!-Krzyknęła wręcz twoja siostra. Była dość cicha.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:14 am

EEEEEEEEEE no dobra ale pośpiesz się jak możesz -.- Kiedy ona tam wlazła ?? Pytałem sam siebie i czekając aż łazienka się zwolni siedziałem w salonie.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:16 am

Szczerze mówiąc, siedziałeś tam chyba z 30 minut kiedy usłyszałeś drzwi otwierające się od łazienki, lecz nie zobaczyłeś siostry, a za to usłyszałeś zamykające się JEJ drzwi od pokoju.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:21 am

że o co kaman ?? co ona za dużo cukru we krwi i energii ?? jeszcze przez 5 minut byłem osłupiały ale gdy się otrząsnąłem wszedłem do łazienki. Gdy już tam się dostałem umyłem się a zaraz po tym wyszedłem.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:25 am

Siostra wychodziło w momencie kiedy ty wchodziłeś. Była normalnie ubrana i normalnie wyglądała.
-To ja idę...wrócę popołudniu..-Powiedziała to do Ciebie po czym wyszła z domu. Ty dalej zdziwiony wszedłeś do łazienki i zrobiłeś codzienne sprawy.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:28 am

eee zaczynam się niepokoić. Gdy wyszedłem z łazienki nie bardzo wiedziałem co mam robić.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:33 am

nie musiałeś długo czekać, a usłyszałeś kroki mamy które kierowały się do drzwi. Otworzyły się i ujrzałeś w nich swoją mamę. Uśmiechnęła siędo Ciebie miło i podeszła powoli.
-Hej...-Powiedziała zaspanym głosem.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:59 am

Cześć mamo zrobiłem śniadanie.......... Nic więcej nie mówiłem bo moja głowa zajęta była rozmyślaniem na temat tego iz niedługo będę mógł uczęszczać do akademii.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 12:07 pm

Stanęła przed tobą i pocałowała cie w czoło.
-Dziękuję bardzo...-Powiedziała do Ciebie miłym głosem. Usiadła przy stole i zaczęła powoli jeść. Zastanawiało Cię jak to będzie w tej akademii
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 12:54 pm

Mamo idę trochę pobiegać na razie. Jak byłbym potrzebny to zostaw mi jakąś karteczkę albo po prostu mi powiesz jak wrócę. Może trochę wysiłku fizycznego pomoże mi ustabilizować myśli. Wybiegłem z domu.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 12:57 pm

-Uważaj na siebie...-Krzyknęła za tobą. Wybiegłeś z domu. Zacząłeś biegnąć w stronę obrzeża miasta, ponieważ najczęściej tam zaczynałeś biec przy granicach wioski. Widziałeś dzieciaki, trochę wyższe od ciebie, kierujące się do akademii.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 1:05 pm

Niedługo też będę tak uczęszczał ( oni muszą być gigantyczni xD ja jestem w chuj wyrośnięty jak na 11 latka xD ) Bieganie do o koła kiri było uspokajające a poza tym nie narażałem się tam na spotkanie kogoś kogo bym nie chciał. Gdyby nie to że na opasce miałem herb swojego klanu może nawet poza moja okolica byłbym nierozpoznawalny ale nie obchodziło mnie to. Byłem na tyle dumny ze swojego nazwiska że zawsze go nosiłem choć czasem oznaczało to kłopoty.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 3:07 pm

Spotykałeś parę ludzi, lecz nie zwracali na Ciebie uwagi. nagle, mężczyzna, starszy, dużo starszy, siedząc pod drzewem i paląc fajkę powiedział.
-Młody... cho tu..-Machnął na ciebie ręką.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 3:39 pm

Ogólnie bym to zignorował ale jakoś uznałem że zobaczę co ode mnie chce. Ta ?? Powiedziałem podchodząc.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 3:45 pm

-Ty jesteś Arashi...?-zapytał się normalnym głosem Ciebie.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 4:42 pm

hmnnnnn?? Zastanowiło mnie skąd zna moje imię. A co ? Zapytałem sie patrząc na niego nieco podejrzanie.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 10:56 pm

-A wiedziałem... taki mały, dziwny człowieczek...-Usłyszałeś wesoły głos dziadka który wstał z trudem. Podszedł do Ciebie i prawie czołem dotknął twojego czoła.
-Gdzie lecisz...?
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:04 pm

Biegam. Odsunąłem się lekko od niego.
Powrót do góry Go down
Cross
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Cross


Liczba postów : 691
GG : 251834
Registration date : 26/05/2008

Karta Postaci
Imię Postaci:
Natura Chakry:
Yen:

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:06 pm

-Boisz się mały...?-Powiedział rozbawiony twoim zachowaniem. Znów sięprzysunął.
Powrót do góry Go down
https://hatsusekai.forumpolish.com
Arashi
Uczeń Akademii
Uczeń Akademii
Arashi


Liczba postów : 106
Registration date : 14/06/2008

Karta Postaci
Imię Postaci: Arashi
Natura Chakry:
Yen: 0

Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitimeNie Cze 15, 2008 11:11 pm

Nie ale nie lubię jak ktoś chucha mi w twarz lub jest zbyt blisko. Odpowiedziałem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkanie Arashi Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Arashi   Mieszkanie Arashi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mieszkanie Arashi
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Arashi Netsume
» Mieszkanie Reity
» Mieszkanie Insekiego
» Mieszkanie Akihita
» Mieszkanie w centrum miasta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Znajdź swoją drogę ninja...! :: Kraj Wody :: Kiri Gakure :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do: